BEL Regulátor napětí ARN55160
BEL Regulátor napětí ARN55160
Kód produktu: 1155
Termín dodání: Delší doba - upřesníme po objednání
Dodavatel: BEL s.r.o. | Obchodní podmínky
mn.j.
V košíku 0 mn.j. | Odebrat
Tento produkt vám po vaší objednávce dodá: BEL s.r.o..
Popis produktu
Pulsní regulátor umožňuje plynule regulovat napětí na zátěži pomocí potenciometru (v ceně) od nuly do 100 % napájecího napětí. Regulace je nízkoztrátová pulsní (PWM), frekvence na nastavitelná externím rezistorem od 3,5 do 12 kHz, napájení 8 až 55 V, proud až 160 A trvale. Zabudovaná tepelná ochrana automaticky snižuje výstupní napětí při překročení mezní teploty chladiče. Regulátor má EMF a přepěťovou ochranu. Rozměry jsou 106 x 84 x 32 mm. Pozn.: Regulátor se nehodí pro regulaci otáček stejnosměrného sériového motoru.
Další produkty ze skupiny BEL s.r.o. / PWM regulátory
Třídit podle: Cena | Název | Kód, Seřadit: Vzestupně | Sestupně
Plastová skříňka Combiplast CP-2055M
1337
BEL Ventilátor 24 V pro regulátor DORN 63120
Ventilátor je určen pro rozsah napájecího napětí 12 až 28 V. Po přidání ventilátoru je možné zatěžovat regulátor DORN 63120 proudem až 160 A. Regulátor si ventilátor spoutí dle potřeby. Ventilátor je dodáván včetně distančních sloupků, ochranné mřížky a připojovacího konektoru. Výška regulátoru se po montáži ventilátoru zvýší na 74 mm.
BEL Ventilátor 48 V pro regulátor DORN 63120
Ventilátor je určen pro rozsah napájecího napětí 28 až 63 V. Po přidání ventilátoru je možné zatěžovat regulátor DORN 63120 proudem až 160 A. Regulátor si ventilátor spoutí dle potřeby. Ventilátor je dodáván včetně distančních sloupků, ochranné mřížky a připojovacího konektoru. Výška regulátoru se po montáži ventilátoru zvýší na 74 mm.